Niedziela, 23 Lipiec 2017
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Plastics & Coatings - MasterbatchesServices - Centrum RozliczenioweNatural Resources - BentonitCare & Chemicals - ICS & OMS
Centrum Rozliczeniowe

Clariant Global Business Services (GBS) Shared Service Center jest częścią Clariant Polska sp. z o. o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim. Centrum z siedzibą w Łodzi ma za zadanie sprawne i efektywne wsparcie biznesu i jest częścią programu, który ma na celu znacząco poprawić jego potencjał operacyjny, wydajność i efektywność. Celem Centrum jest świadczenie ustandaryzowanych usług w zakresie end-to-end procesów Source-to-Pay (StP) oraz Order-to-Cash (OtC) dla oddziałów firmy Clariant w regionie EMEA oraz Ameryki Łacińskiej. Zakres Świadczonych Usług

Od maja 2013 roku z sukcesem działa Dział Zobowiązań, który obejmuje całościowo proces rozliczania faktur zakupowych od momentu otrzymania faktury, poprzez jej zaksięgowanie w systemie, aż do rozliczenia z zapłatą. W listopadzie 2014 zakres usług Centrum poszerzył się o Dział Należności, który świadczy usługi rozliczania faktur sprzedażowych z płatnościami, wystawiania faktur, zarządzania ryzykiem kredytowym oraz monitorowanie bieżącej sytuacji na koncie klienta. W 2015 roku poszerzamy działalność Centrum o Dział Zakupów oraz Dział Logistyki. Jest to kolejny etap w ekspansji Clariant na rynku polskim, który powiększy liczbę pracowników do ponad 240, z czego 140 osoby to pracownicy Centrum Usług Wspólnych. Znajomość języków obcych wśród pracowników Centrum pozwala na obsługę dostawców i klientów w języku polskim, angielskim, niemieckim, włoskim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim i tureckim, a wykształcenie i dotychczasowe doświadczenie zawodowe zapewnia najwyższy poziom usług.

Kim jesteśmy?

Pracownicy Centrum to doskonale wykształcona kadra dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy mają możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy Clariant poprzez wewnętrzne rekrutacje i możliwości awansu. Naszym priorytetem jest dbałość o ciągły rozwój pracowników poprzez ich udział w licznych inicjatywach podnoszących indywidualne kwalifikacje:

  wewnętrzne i zewnętrzne szkolenia z umiejętności miękkich,
  dofinansowanie kursów językowych
  dofinansowanie kursów księgowości
  udział w migracji procesów od naszych klientów

Pamiętamy, że na sukces pracuje zespół. Dbając o przyjazną atmosferę w miejscu pracy, nie zapominamy o organizacji Event-ów integracyjnych, dzięki którym pracownicy poszczególnych działów mogą się lepiej poznać i skorzystać z bogatej oferty szkoleniowej.

Kogo szukamy?

Ciągły rozwój powoduje iż cały czas poszukujemy nowych talentów do naszego zespołu. Jeżeli:

  wiążesz swoją karierę z księgowością, logistyką bądź działem zakupów
  w praktyce chcesz wykorzystać znajomość języków obcych
  jeżeli nowe wyzwania to dla Ciebie przygoda

Dołącz do nas wysyłając CV na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
Copyright © 2017 Designed by MUWO.pl